Biyografi

16 yaşına geldiğinde Mimar Sinan Üniversitesinde eğitim aldığı dönemde öğretmenlerinin desteği ve yönlendirmesi ile özel piyano dersleri vermeye başladı. 1994 yılında mezun oldu.
1995-1997 yılları arasında Emel ALPER Bale Okulunda, Royal Academy Klasik Bale Eşliği üzerinde çalıştı.
1997 yılında İ.T.Ü de bir yıl süre ile pedagojik formasyon bölümünde eğitim görerek öğretmenlik sertifikası aldı. Staj süresini Çavuşoğlu Kolejinde tamamladıktan sonra Çavuşoğlu Anaokulu’nda 2-5 yaş çocuklarla müziğe giriş ve konsantrasyon dersleri ve müzik öğretmenliği yaptı.

Çocuklarla olan iletişimi ve öğretmenlikteki deneyimini Sanat Okulu Projesi ile birleştirmek istediği için tüm alt yapısını hazırlamış olduğu Akademi Porte Sanat Merkezini 2006 yılında kurucu ortak olarak faaliyete geçirdi. zamanla beliren ticari ve sanatsal görüş farklılıkları dolayısıyla 2009 yilinda sanat merkezinden desteğini çekerek yoluna devam etti.

Halen piyano derslerine yoğun olarak devam etmekte ve 2-4 yaş arası çocuklarla özel projeler üzerinde çalışmaktadır.

Tüm dünya ülkeleri tarafından kabul edilen ve geçerliliği olan İngiliz Royal Academy (Great Britain’s Royal Schools Of Music) sertifika Programına yıllardır öğrencilerini dâhil etmiş ve kısa süre içinde de, Milli Eğitim Bakanlığı Sertifikalı programlarına başlayacaktır.

Her yıl öğrencileri ile sene sonu Resitalleri yapan Mülayimsi bu yıl 18’ inci resitalini yapacaktır.

2
© tüm hakları saklıdır. & çizgi web tasarım